Наші шоу

Паперове шоу

Якщо Ви хочете наповнити свій святковий день вибухом емоцій і веселого настрою, то найкраще, що Ви можете зробити – замовити ПАПЕРОВЕ ШОУ для себе і своїх близьких.

Паперове шоу у Львові – це цілковитий ексклюзив, який набирає популярності на весіллях, корпоративах, в клубній індустрії та на дитячих святах.

Нескінченні потоки білосніжних паперових заметів, створюючи особливу атмосферу, зможуть здивувати найвибагливішого глядача! Незадоволених гостей бути не може, так як беруть участь у шоу усі без винятку.

Конфеті

Конфеті може бути як частиною паперового шоу, так і самостійним елементом Вашого свята (перший танець молодят, виступ музикантів), а сфера його застосування різноманітна - весілля, новорічні свята, вечірки, корпоративні заходи, клубна вечірка, презентації та конференції).

Пластівці різних кольорів, немов барвистий дощ, повільно кружляють в повітрі та створюють святковий настрій і захоплення публіки. Можна спостерігати за цим видовищем, а можна купатися в кольорових хвилях різнобарвного конфеті та заметах паперових смужок.

Наші відео

Акційна пропозиція

Забронюй сьогодні та отримай в подарунок повітряні кулі

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть дату Вашої події

Наші контакти

0963722103
show.in.ua@gmail.com